ISPARTA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
ÇAĞDAŞ ÖLÇME DEĞERLENDİRME UGULAMALARI KURSU TAMAMLANDI
![ÇAĞDAŞ ÖLÇME DEĞERLENDİRME UGULAMALARI KURSU TAMAMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2019_04/30210654_58460803_110390403503665_2451250827826823168_o.jpg)
Ölçme Değerlendirme Merkezimizce yürütülen ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) tarafından desteklenen "Çağdaş Ölçme Değerlendirme Uygulamaları" kursunun II. bölümü 27-28 Nisan 2019 tarihinde Isparta Öğretmen Evinde yapıldı. Proje kapsamında test hazırlama teknikleri eğitimi alan 150 öğretmenimize katılım belgeleri verildi. Katılan ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.