Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapsamında Düzenlenen Açık Uçlu Madde Hazırlama Konulu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
![Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapsamında Düzenlenen Açık Uçlu Madde Hazırlama Konulu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2021_05/31104109_photo_2021-05-31_10-40-48.jpg)
"Mesleki Eğitimde 1000 Okul" projesi kapsamında ilimiz Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından ilgili okullarda görev yapan yönetici ve öğretmenlere Açık Uçlu Madde Hazırlama konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir. 7 Mayıs 2021 Cuma günü saat 14.00'de, ÖDM İl Koordinatörü Şube Müdürü Selçuk KARATAŞ başkanlığında zoom programıyla gerçekleştirilen toplantıda, ÖDM'de görevli öğretmenler Gökhan UYSAL ve Tuğba ÖZKAN tarafından;
· Açık Uçlu Madde Türleri
· Açık Uçlu Maddelerin Özellikleri
· Açık Uçlu Madde Hazırlama İlkeleri
· Açık Uçlu Maddelerin Güvenilirliği
· Açık Uçlu Maddelerin Puanlaması
konularıyla ilgili sunumlar yapılmıştır. Toplantıya proje kapsamında yer alan 6 okuldan 20 yönetici ve 108 öğretmen katılmıştır.